خودروی حمل جوجه یک روزه

جوجه یک روزه یکی از عوامل بسیار موثر در قیمت تمام شده تولید مرغ بوده وحمل جوجه های یکروزه از مبادی تولید به مقاصد مصرف تاثیر زیادی درکیفیت وکمیت محصولات صنعت مرغداری دارد. با افزایش زمان حمل جوجه های یکروزه بعلت دوری فواصل کارخانجات جوجه کشی از مزارع پرورش مرغ اثرات ناشی از حمل ونقل قابل توجه بوده وضروریست که مورد توجه خاص قرار گیرد. عوامل متعددی در حمل جوجه باید در نظر گرفته شود که عبارت است از دما، میزان رطوبت، میزان گازکربنیک (تهویه) و  فشار هوا.

بر همین اساس و جهت رفع کمبودهای حمل و نقل جاده ای جوجه یکروزه و رسالت شرکت والا صنعت توسعه (VST) که همواره توسعه تکنولوژی را هدف خود قرار داده است  افتخار داریم خودروی حمل جوجه یک روزه را که با همکاری شرکت خودرو سازی بهمن دیزل به عنوان تولید کننده خودروهای ایسوزو در ایران و شرکت Van Ravenhorst هلند به عنوان یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان کابین حمل جوجه در جهان با بیش از 100 سال قدمت، تولید گردیده است را خدمت صاحبان صنعت معرفی نماییم. این خودرو با رعایت کلیه استانداردهای مورد نیاز جوجه یک روزه طراحی گردیده است.

مدل

 ISUZU NPR75M

طول شاسی

7735mm

عرض شاسی

850mm

ظرفیت

8،4 تن

حجم موتور

 5193cc

نوع موتور

 4 سیلندر خطی، مجهز به توربو شارژ و اینتر کولر

قدرت موتور

155/2600 (اسب بخار/دور دقیقه)

مجوز

دارای مجوز کاربری حمل جوجه یکروزه از راهنمایی و رانندگی

سایر مشخصات:

 استفاده از ساندویچ پنل های استایروفوم (پلی استایرن) با روکش هایی از مواد ضد خوردگی برای کابین به منظور مقاومت در مقابل ضدعفونی روزانه و همچنین تغییرات دمایی منفی 20 الی مثبت 40 درجه سانتیگراد.

 تهویه و چرخش کافی و متوازن هوا از سقف به صورت فیلتر شده با تنظیم درجه حرارت مورد نیاز به صورت کاملا هوشمند.

 امکان کنترل هوشمند گرمایش با گرمای موتور و سرمایش با موتور اضافی.

 کنترل و مانیتورینگ مرکزی در کابین راننده (دما، رطوبت و Co₂)

 امکان کنترل دستی همه پارامترها در مواقع اضطراری توسط راننده.

 استفاده از ساندویچ پنل های استایروفوم (پلی استایرن) با روکش هایی از مواد ضد خوردگی برای کابین به منظور مقاومت در مقابل ضدعفونی روزانه و همچنین تغییرات دمایی منفی 20 الی مثبت 40 درجه سانتیگراد.

 امکان نصب بالابر در انتهای کابین برای بارگیری و تخلیه راحت تر.

 امکان حمل حفاظت شده جهت جلوگیری از پخش آلودگی در مسیر حمل و احتراز از شیوع بیماریهای واگیردار برای دام و انسان.

 امکان توقف کامیون حمل در مسیر به خصوص در آب و هوای نامساعد بدون نیاز به تخلیه و بارگیری مجدد با توجه به داشتن دیزل ژنراتور و کار کردن کلیه سیستمهای کابین حتی هنگام خاموش بودن موتور کامیون.

ظرفیت
30،000 قطعه جوجه یکروزه
ابعادطول / ارتفاع / عرض
6،000 / 2،000 / 2،100 میلیمتر
ژنراتور کابین
KUBOTA یا YANMAR400 ولت / 50 هرتز / 30 کیلووات
موتور کابین
دیزل

تصاویر