پروژه ها

پروژه های انجام شده توسط شرکت Pas Reform هلند

تجهیزات

فروش تجهیزات شرکت

Pas Reform

شرکت Royal Pas Reform

شرکت Royal Pas Reform

شرکت بین المللی Royal Pas Reform در سال 1919 میلادی تأسیس گردیده است و 100 سال است حضوری موفق در صنعت جوجه کشی دارد. تخصص این شرکت در زمینه صنعت جوجه کشی و ماشین آلات مرتبط با این صنعت می باشد. تجربه و نوآوری Royal Pas Reform باعث گردیده است این شرکت یکی از پیشتازان صنعت جوجه کشی در دنیا باشد. عمده تحقیقات Royal Pas Reform در زمینه توسعه بیولوژیکی و فیزیولوژیکی جنین انجام گردیده است که باعث شده زنجیره تولید مرغ توسط محصولات Royal Pas Reform کیفیت و بازدهی مطلوب داشته باشد و این تمرکز جهت افزایش بهره وری در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

مرکز تحقیق و توسعه جنین شناسی شرکت Royal Pas Reform به عنوان پیشتاز در این صنعت نه تنها در زمینه جنین شناسی بلکه در زمینه توسعه و تحولات ژنتیکی جنین، تحقیقات اختصاصی گسترده ای را بر اساس نیازهای بازارهای محلی و جهانی همچنین از طریق همکاری با موسسات تحقیقاتی و دانشگاهی و مشتریان خود انجام داده و در حال انجام می باشد. همکاری با شرکت Royal Pas Reform باعث همکاری با شرکتی خواهد شد که از ابتدا تا انتها با طیف گسترده ای از خلاقیت ها و فن آوری های نوین جوجه کشی، خود را شریک شما دانسته و هیچ زمان سازمان شما را تنها نخواهد گذاشت.

توانمندی های Royal Pas Reform

  • 3 دفتر مرکزی
  • 12 مرکز خدماتی
  • 46 شرکت نمایندگی در دنیا
  • صادرات به بیش از 100 کشور دنیا

خدمات شرکت Royal Pas Reform

  • تولید ماشین آلات انکوباسیون
  • تولید سیستم های کنترل اقلیم
  • اتوماسیون کارخانه های جوجه کشی
  • فرآیندهای مکانیزه ی کنترل جوجه
  • خدمات فنی، مهندسی و پس از فروش
  • آموزش و پشتیبانی

 

در حال حاضر شرکت Royal Pas Reform تنها شرکت در دنیاست که از مرحله آموزش، تامین ماشین آلات و تجهیزات، سیستم های جامع اتوماسیون و خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه می کند.

در سال 2018 شرکت Royal Pas Reform با عرضه و معرفی Smart Start به عنوان منبع غذایی (خوراک و آب) مناسب در دوران هچ ویندوز برای جوجه ها ، تبدیل به اولین شرکت تولید کننده در این زمینه شد. پروژه فوق با همکاری شرکتهای Royal Pas Reform، Biotech Start-up، DSM Premix و Philips پس از 2 سال تحقیق و همکاری به نتیجه رسیده است.

مرکز تحقیق و توسعه ی جنین شناسی شرکت Royal Pas Reform به عنوان پیشتاز در این صنعت نه تنها در زمینه ی جنین شناسی بلکه در زمینه ی توسعه و تحولات ژنتیکی جنین، از طریق همکاری با موسسات تحقیقاتی و دانشگاهی و مشتریان خود، تحقیقات اختصاصی گسترده ئی را بر اساس نیازهای بازارهای محلی و جهانی انجام داده است. مرکز تحقیق و توسعه ی جنین شناسی شرکت Royal Pas Reform به عنوان پیشتاز در این صنعت نه تنها در زمینه ی جنین شناسی بلکه در زمینه ی توسعه و تحولات ژنتیکی جنین، از طریق همکاری با موسسات تحقیقاتی و دانشگاهی و مشتریان خود، تحقیقات اختصاصی گسترده ئی را بر اساس نیازهای بازارهای محلی و جهانی انجام داده است.

شرکت Royal Pas Reform دامنه ی همکاری خود را با شرکای تجاری اش از ابتدا تا انتهای فعالیت های جوجه کشی با طیف گسترده ئی از خلاقیت ها و فن آوری های نوین ، توسعه می دهد و هیچ زمان رکای تجاری اش را تنها نمی گذارد.

شرکت والا صنعت طیور به عنوان تنها نماینده ی رسمی شرکت Royal Pas Reform آمادگی دارد تا کلیه نیازهای صنعت جوجه کشی در ایران مانند تهیه ماشین آلات جوجه کشی، نصب، آموزش، تأمین قطعات و همچنین خدمات و پشتیبانی پس از فروش را در اسرع وقت و با بالاترین استاندارد جهانی در اختیار صنعتگران عرصه جوجه کشی قرار دهد.

همکاری تنگاتنگ و حرفه ای والا صنعت طیور و Royal Pas Reform باعث می شود تا مصرف کنندگان محصولات این شرکت هیچگونه کمبودی در زمینه خدمات و پشتیبانی احساس نکرده و با خیالی آسوده شاهد افزایش بهره وری صنعت خود باشند.