کابین حمل جوجه

تامین کابین حمل جوجه

شرکت Van Ravenhorst

شرکت Van Ravenhorst

شرکت Van Ravenhorst سابقه ی طولانی در صنعت بدنه ی خودرو دارد؛ 90 سال پیش بایک شرکت تخصصی در ساخت بدنه ی خودرو شروع به کار کرد و درسالهای اخیر ، به یکی از بزرگترین طراحان و سازندگان صنعت بدنه ی خودرو در هلند تبدیل شده است .

در سال 1917 آقای ون هورست ( Mr.Van D.Ravenhorst) با نگرش به رشد روز افزون تولید و افزایش سبد خرید که نیاز به حمل و نقل مناسب را افزایش می دهد شرکت را با چشمداشت به منافع عمومی و ورود به بازار بین المللی، به صورت خانوادگی تاسیس کرد. در این 90 سال این شرکت همچنان به صورت خانوادگی اداره می شود .

خدمات و محصولات

در حال حاضر این شرکت کابین های حمل حیوانات زنده ( گاو،گوسفند،خوک،مرغ و جوجه یک روزه) را تولید می کند. کابین های فوق با آخرین تکنولوژی و تمامی سیستم های مورد نیاز حیوانات برای حمل مناسب و آسوده طراحی و ارائه می شود .

  • تولید کابین های ویژه ی حمل جوجه یک روزه
  • تولید کابین های حمل حیوانات زنده
  • خدمات پشتیبانی و نگهداری ماشین آلات
  • تامین قطعات یدکی خودروها

توسعه

در ارتباط مستقیم با پیشرفت صنایع ، سیستم های حمل و نقل باید توسعه و ارتقاء یابند . به جای سبدهای سنتی سابق در حمل و نقل ماکیان ، امروز ماژول هائی معرفی شده اند که با سیستم های هوادهی و بارگذاری، شرایط مطلوبی را برای انتقال دام و طیور فراهم می آورد. تیم مهندسی و فنی Van Ravenhorst با راه حل های انعطاف پذیر، کامیون های آماده ی حمل و نقل ماکیان را تولید و یا کامیون و تریلرهای موجود را بدین منظور تغییر کاربری و تجهیز می کنند .

مهندسی خودکفا

مهندسین Van Ravenhorst هم نوآور هستند و هم خلاق؛ آنها ازمدرن ترین تکنولوژی ها برای افزایش بهره وری و کیفیت حمل و نقل استفاده می کنند .
به عنوان مثال می توان به سیستم های کنترل اقلیمی ، ضدعفونی و کفی های بار چندگانه اشاره کرد. در عین حال Van Ravenhorst به ایجاد بهینه ترین حالت کابین یا طراحی خاص که از هدر رفتن کمترین فضای کابین جلوگیری کند ، معروف است .

مهم تر از همه ، این شرکت با چندین تامین کننده ی معتبر بین المللی در ارتباط است که راه حل های تخصصی برای پروژه های مرتبط با صنعت را تضمین می کند .

بیشترین خدمات

مهندسین و مکانیک های Van Ravenhorst متعهد به ارائه بالاترین و بهترین خدمات هستند . بعد از مرحله ی ساخت و تحویل ، مکانیک های شرکت (در صورت بروز عیب ) برای سرویس دهی حتی 24 ساعته در هفت روز هفته در خدمت مشتریان اند . بدین منظور ، دپارتمان خدمت رسانی ، به صورت سریع و منعطف ایجاد شده است .